top of page

מה אני עושה?

מה זה בכלל אימון?

אימון הוא תהליך למידה ממוקד, מוכוון מטרה, שתכליתו להעצים את הפוטנציאל האישי ולפתח את היכולות החשיבתיות והרגשיות. תהליך של העמקת מודעות, שחרור מתבניות ודפוסים אוטומטיים מעכבים והפנמה כי יש לנו את החופש לבחור כיצד אנו מתנהלים ומגיבים לעולם שסביבנו. בתהליך האימון נדייק את המהות שלנו, הערכים החשובים לנו, הצרכים והתשוקות. נזהה את הקולות המחלישים בתוכנו, השיפוטיים – אלה שמעצימים את הפחדים שלנו ומקשים עלינו לגדול, ונלמד להקשיב לקול הטבעי שלנו – הקונסטרוקטיבי, היצירתי, הבריא. מתוך הבהירות הזו נמצא את האומץ לחלום והתעוזה לממש...

כל אלה בתוך מרחב נקי משיפוטיות, בגובה העיניים, אליו תוכל.י להביא אותך, איך שאת.ה.

 

תהליך אימון אישי, מותאם ואינדיבידואלי

בדומה לרפואה מותאמת אישית, חוד החנית של הרפואה היום, אני מזמינה אותך לתהליך אישי מותאם לך. מעבר לידע ולניסיון בשטח, אני מביאה לתהליך גמישות מחשבתית, יצירתיות והקשבה בתוך השורות ובין השורות... אינטגרציה של שנים רבות של לימודים וכלים ממגוון עולמות.

Holding Hands
אימון אישי

אימון בגישת ACT:

״המטרה היא לא להרגיש יותר טוב, אלא להיות יותר טובים בלהרגיש"

תמיד ידעתי שיום אחד אמצא דרך לחבר בין התשוקה שלי לעולם האימון הקוגניטיבי, לבין התשוקה שלי לתרגול מיינדפולנס ויוגה. לא ידעתי איך, לא ידעתי מתי, אבל ידעתי שהחיבור מתבקש. כשגישת ACT נכנסה לחיי, הרגשתי שמצאתי בית. הגשר בין העולמות האהובים עלי כבר נבנה – והוא חזק, יעיל ועוצמתי. ה-ACT עבורי, הוא לא רק בית מקצועי, אלא גם מורה דרך בחיי האישיים.

ACT שייכת לטיפולי הגל השלישי של ה-CBT (טיפול קוגניטיבי התנהגותי) והיא גם הבולטת מביניהם. מטרת האימון בACT היא להגביר את הגמישות הפסיכולוגית של האדם ובכך לאפשר לו לחיות חיים מלאים ומשמעותיים יותר עבורו. במרכז הגישה ביסוס היכולת לקבלה פסיכולוגית, באופן פתוח ולא שיפוטי ביחס לעולם הפנימי, תוך שימוש באלמנטים של קשיבות (מיינדפולנס). כל זאת, בשירות התנועה בהתאם ולעבר הערכים ואופן החיים שהאדם מבקש לעצמו.

אימון אישי למציאת זוגיות:

״המטרה היא לא לחפש אחר אהבה אלא למצוא את המחסומים שבנית סביבך כנגדה״ / רומי

כשאנחנו מוצאים את האני האמיתי שלנו, אנחנו מוצאים את הדבר שבאמת חיפשנו כל חיינו.

לעיתים רבות הפחד שאנחנו לא ראויים לקשר, לאהבה, מונע מאיתנו להאמין שנמצא זוגיות. אנחנו פוחדים לקבל ולהראות את הפגיעות שלנו. אבל כשאנחנו מוצאים את האומץ להיות לא מושלמים, כשאנחנו מוכנים לוותר על מי שאנחנו "אמורים להיות" לטובת מי שאנחנו – כאשר אנו נוגעים במהות שלנו, אנחנו נטולי מסכות. שם נמצאת היכולת לאהוב. כשאנו לומדים להשקיע את תשומת לבנו ביופיינו, אנחנו מסוגלים לראות את כל מה שנקרה בדרכנו כשלם בפני עצמו (ואז בדרך כלל יגיע האדם המתאים).

בתהליך נעבוד על המהות, עם סבלנות וחמלה, נחזק את האמונה שאנחנו שלמים וטובים בדיוק כמו שאנחנו. נבחר לייצר קו מחשבה אופטימי ופרואקטיבי. המאפשר לצאת לדרך עם לב פתוח, על מנת לאפשר הכנסת זוגיות, אהבה מיטיבה לחיינו. פשוט כי אנחנו ראויים.  

אימון אישי לטיפוח אהבה ומערכות יחסים מיטיבות:

האדם הוא יצור חברתי מטבעו. משחר ההיסטוריה בני האדם בחרו לארגן את חייהם במסגרות חברתיות מגוונות. מערכת יחסים מיטיבה היא האנרגיה הקיימת בין שני אנשים כשהם מרגישים שרואים אותם, שומעים אותם ושמעריכים אותם. כאשר יש להם את היכולת לתת ולקבל בלא שיפוטיות, וכאשר היחסים מניבים להם עוצמה וכוח.
מערכות יחסים טובות הן בסיס לחוסן נפשי וחיים מאושרים.

מזמינה אותך לאימון תחזוק ושיפור הקשרים בחייך – עם בן/בת זוג, עם ילדים, הורים, קולגות, חברים ועוד...

אימון אישי לאיתור ודיוק הכיוון והכוונה:
"הכל כתוב והרשות נתונה" - לא הכל בידיים שלנו, אבל בחלק שכן בידנו יש הרבה מה לעשות!

נפנה את תשומת הלב, נמקסם את הרשות שקיבלנו ונבין כי יש לנו את החופש לנהל, לבחור ולנווט את מהלך חיינו – בהלימה למי שאנחנו.
תהליך אימון אישי הוא הזדמנות להכיר ולהתאהב בחייך מחדש. מטרתו לאפשר התבוננות חדשה במציאות קיימת, ובמידת הצורך לייצר מציאות חדשה – בכיוון הנכון והכוונות הנכונות לך.

becca-tapert-k9Ris9vxnAA-unsplash.jpg

"בנפרד, אנחנו טיפות.

ביחד – אנחנו אוקיינוס שלם."

אימון בקבוצה הוא הזדמנות לחקור את התפיסות שלנו לגבי אהבה וזוגיות והאם הן מונעות מאיתנו להיכנס למערכת יחסים מיטיבה. בתהליך נפעל להבין טוב יותר את המניעים שלנו, הדפוסים האוטומטיים, החסמים והכשלים ביצירת קשר מיטיב.

נשאל את עצמנו למה אנחנו נכנסות שוב ושוב למערכות יחסים לא נכונות, איך אפשר לאמץ התבוננות חדשה על המציאות, להתייחס לדרך הזו כאל "מעבדת חיים", ולעבוד טוב יותר עם מה שיש.

אימון בקבוצה

תהליך אימון למציאת זוגיות - בקבוצה

תהליך אימון בקבוצה הוא תהליך מובנה בן 12 מפגשים, בקבוצה של 6-10 משתתפות, במהלכו ניפגש פעם בשבוע למסע חקירה אישי ובין-אישי, במרחב תומך ומוכוון למידה. המטרה היא לקחת אחריות על הדרך, להעמיק את ההיכרות עם עצמנו, לפתח מודעות ואיתה להגדיל את חופש הבחירה בעולם.

 

למה בקבוצה?

החל מראשיתנו אנחנו חיים בתוך קבוצות -  משפחה, גן, כיתה, דת, מדינה, לימודים, עבודה... בתוך מרחבים אלה אנחנו מתפתחות, מפתחות אמונות, תפיסות, הרגלים ודפוסים המרכיבים את האישיות שלנו. בעוד אימון פרטני מאפשר השתקפות עצמית דרך מראה אחת (של המאמנ/ת), האימון הקבוצתי מאפשר מגוון רחב של השתקפויות דרך המראות של כל אחת מהמשתתפות – ומכאן כוחו ויעילותו.

באמצעות הדינמיקה הקבוצתית ניתן לחשוף – איך אני בתוך קבוצה? מה קורה לי במערכות יחסים? איזה טריגרים יש לי? מה מאפשר לי לחזור ולהתקרב? איך מגיבים אלי? כיצד אני נתפסת בעיניי אחרים? כמה אני מעיזה לבטא את עצמי?

בקבוצה נבקש ללמוד ולהשתפר מתוך התנסות חווייתית משותפת וחיבור לחוכמת המעגל. נפגוש מגוון רחב של נושאים כמו יצירת קשר, הצבת גבולות, פגיעות, אינטימיות, התמודדות עם קבלה והעברת ביקורת, שייכות, פחד, בושה, אהבה, התאהבות ועוד... נקבל כלים לחדד לעצמנו מי אנחנו, מה אנחנו באמת צריכות ונתחיל לפתוח את הלב כדי להכניס לחיינו זוגיות טובה ומיטיבה.

 

יתרונות נוספים של התהליך הקבוצתי:

 • התנסות ורכישה של כלים ממגוון עולמות – בדגש על תחום הזוגיות ומערכות יחסים

 • מעגל תמיכה ושייכות

 • למידה רחבה יותר על המרחבים הבין-אישיים בחיינו

 • מפגש עם עצמך ועם אחרים בעת ובעונה אחת

 • התנסות בביטוי עצמי אותנטי

 • התנסות  בשינוי בתוך המרחב הקבוצתי המכיל

 • יצירת קשרים חברתיים חדשים בעלי ערך ומשמעות

 • עלות כספית נמוכה יותר ממפגש פרטני

 

פרטים:

אורך כל מפגש כשעה וחצי

מפגש אחד בשבוע למשך 12 שבועות רצופים, מרכז תל אביב

השתתפות מותנת בשיחת היכרות טלפונית קצרה

מיועד לנשים שרוצות למצוא אהבה ולהיות בזוגיות מיטיבה

ימי רביעי בשעות הבוקר / ימי שני בשעות הערב

נתחיל באוקטובר לאחר החגים

רוצה לשמוע עוד? פני אלי...

קבוצת המשך

סיימת תהליך? מוזמנת לקבוצת ליווי להטמעה ויישום הידע.

בקבוצה נתחזק הישגים ויכולות, נמשיך לתרגל את שריר המודעות ונתמוך בתהליך השינוי שהחל בקבוצת הבסיס או באימון הפרטני.

יתרונות של התהליך הקבוצתי:

 • מעגל תמיכה ושייכות

 • הטמעת הנושאים שעסקנו בהם

 • סיוע בתחזוק השינויים שאימצת לעצמך

 • מפגש עם עצמך ועם אחרים בעת ובעונה אחת

 • התנסות בביטוי עצמי אותנטי בקבוצה

 • התנסות  בשינוי בתוך המרחב הקבוצתי המכיל

 • יצירת קשרים חברתיים חדשים בעלי ערך ומשמעות

 • עלות כספית נמוכה יותר ממפגש פרטני

פרטים:

אורך כל מפגש כשעה וחצי

נפגשות פעמיים בחודש

קבוצת בוקר בימי רביעי / קבוצת ערב בימי שני

מתחילות באוקטובר, לאחר החגים

רוצה לשמוע עוד? דברי איתי...

הרצאה

המהפכה הדיגיטלית ועידן השפע בו אנו חיים היום מביא רווחה ואפשרויות רבות, אך ישנם גם לא מעט אתגרים. הטכנולוגיה חדרה לכל תחומי החיים שלנו וחוללה שינויים ביחסים הבין-אישיים שלנו. את ההשפעות של המציאות ה"חדשה" מכירים היטב צעירות וצעירים רבים ברחבי העולם המערבי-חילוני בכלל, ובמסע למציאת זוגיות בפרט. מסע שהפך מבלבל, מלא מהמורות ומורכב הרבה יותר מפעם. מתוך רצון לעשות קצת סדר, יצרתי את ההרצאות הבאות, איתן אני מגיעה לקהלים שונים ומגוונים בשנים האחרונות.

341655-PA98JM-92.jpg

הרצאה לקהל הרחב, חברות וארגונים
המסע לאהבה בעידן הדיגיטלי: "איך לזהות את המלכודות וללמוד להנות מהדרך"

טינדר, קיופיד, באמבל ועוד… חברות שלנו או אויבות מרות? 

אנחנו אוהבים ואוהבות לשנוא אותן, להתמכר אליהן, להתייאש מהן, להשתעשע בהן – מה שבטוח, הן לא הולכות להיעלם… 

זה נכון שעד לפני כמה שנים רוב הזוגות הכירו בלימודים או דרך חברים, אבל היום יותר מ40% אחוז מהזוגות מכירים באפליקציות. בהרצאה נקבל הזדמנות ל"כוונון מחדש". להסתכל על כל העולם הדיגיטלי הזה קצת אחרת ומתוך מקום של בחירה ואחריות אישית - להבין טוב יותר מה מיטיב איתנו? מה הסכנות שבדרך? איפה אנחנו נופלים ואיך אפשר לדלג בהצלחה מעל המלכודות. למה כדאי להוריד ציניות וספקנות, להאמין במסע גם (במיוחד) כשהוא קשה ולעבוד עם מה שיש - כן, עם אפליקציות!

מי יודע, אולי גם נצליח להנות מהדרך :-)

על מה נדבר?

 • איך משפיעה הטכנולוגיה על האופן בו אנחנו מכירים ומתקשרים?

 • למה אנחנו רווקים יותר זמן מההורים שלנו?

 • למה היכרויות באפליקציה זה ממש בסדר?

 • לאיזה תמרורי אזהרה בדרך כדאי לשים לב?

 • איך משתמשים באפליקציות בלי להיכנס לדיכאון?

 • כלים להתמודדות מיטיבה עם כל ה"בלאגן" הזה

הרצאת העשרה למטפלים ומאמנים
מציאת זוגיות באתגרי העולם הדיגיטלי

היום אין מישהו שלא שמע על אפליקציות ההיכרויות הפופולריות. בין אם אתם נמנים עם חובבי הז'אנר, או מתנגדים אליו נמרצות, בין אם יצא לכם להתנסות או רק לשמוע חוויות - כבר אי אפשר להתעלם מהתופעה. מחקרים מראים כי 40% מהזוגות מכירים היום באמצעות אפליקציות היכרויות. 

איך זה קרה?

בהרצאה נעסוק בתהליך השינוי הזה. דרך מחקרים עדכניים בתחום, בשילוב עם חומרים מהקליניקה, חוויות אישיות והרבה הומור, נלמד להכיר את הרקע להופעת אפליקציות ההיכרויות. נדבר על שדה היחסים הבין-אישי ההולך ומשתנה כתוצאה מהטכנולוגיה שחדרה לכל תחומי חיינו, ועל עולם הרווקים והרווקות המושפע מכך באופן ניכר. מה האתגרים בחייהם של רווקים ורווקות במסע למציאת זוגיות בעידן של שפע אינסופי? ולאן פנינו מועדות?

בהרצאה נדבר על המקום שלנו כאנשי מקצוע מול החוויה הזו, למה כדאי להוריד ציניות וספקנות ולעבוד עם מה שיש -

כן, גם עם אפליקציות! 

מה תקבלו?

 • איך משפיעה הטכנולוגיה על האופן בו אנו מכירים ומתקשרים?

 • למה היכרויות באפליקציה זה ממש בסדר?

 • למה טינדר היא לא הדבר הכי מפחיד בז׳אנר?

 • לאיזה תמרורי אזהרה בדרך כדאי לשים לב?

 • איך משתמשים באפליקציות בלי להיכנס לדיכאון?

 • כלים פרקטיים לאימון/טיפול בתוך כל ה"בלאגן" הזה

 • היכרות עם עולם המושגים של משתמשי האפליקציות, כולל מדריך אפליקציות!

סדנת ריסטרט למציאות זוגיות
Holding Hands

סדנת Match-Point:

ליצור את הזוגיות שמתאימה לך 

בסדנה נעמיק את ההיכרות עם עצמנו וניקח אחריות על הדרך!

ננסה להבין טוב יותר את המניעים שלנו, הדפוסים האוטומטיים, החסמים והכשלים ביצירת קשר מיטיב.

נשאל את עצמנו לְמה אנחנו נכנסות שוב ושוב לאותן מערכות יחסים לא נכונות ואיך אפשר להתייחס לדרך הזו כאל "מעבדת חיים", להעריך אותה גם כשהיא קשה, ולעבוד עם מה שיש.

נדבר על מיתוסים ומודלים של אהבה, זוגיות ועל ההבדל בין אהבה להתאהבות. נקבל כלים לחדד לעצמנו מי אנחנו, מה אנחנו באמת צריכות ונתחיל לפתוח את הלב כדי להכניס לחיינו זוגיות טובה ומיטיבה.

הסדנה מתקיימת בקבוצת נשים אינטימית,

5 מפגשים באורך 3 שעות כל מפגש.

מרכז ת"א / זום

 

bottom of page