top of page

המלצות

אימון אישי

אני פניתי אל ליטל בגלל בעיה בתחום הזוגי.

במפגשים למדתי הרבה על הזוגיות שלי וגם על עצמי. רכשתי כלים להתמודדות עם קשיים בזוגיות, והכלים האלה גם עוזרים לי בתחומים אחרים בחיי.

ליטל גרמה לי להכיר בחוזקות ובחולשות שלי, להעריך ולפתח את הטוב ולקבל את הפחות טוב.

 אני היום מסתכלת על החיים שלי בזווית מיטיבה וחיובית יותר.

— ש.

אימון אישי

בהתחלה לא ידעתי למה לצפות, לא לגמרי ידעתי מה המשמעות של אימון, ורק רציתי לצאת מהמקום שהייתי בו. ליטל ידעה לתת לי את הזמן, לתמוך, וכשהגיע הרגע - לעזור לי לעלות, לאתגר ולקדם אותי.

ליטל מבינה אנשים. היא מצליחה לדייק את מה שאני מרגישה ורוצה. היא גם לימדה אותי להבין את עצמי, להרים את עצמי, להיות יותר בחמלה. היא לימדה אותי שמותר לי לחלום, שאני יכולה לבנות את הדרך שלי לשם (ולהיות מרוצה ושמחה מהדרך).

אני יכולה להיות האשה הזו שפעם רק הסתכלתי עליה בקנאה.

אני ללא ספק אדם שלם יותר עכשיו

— גיל

אימון אישי

האימון שעברתי אצל ליטל היה משמעותי בשבילי.

מבחורה שלא מצליחה להביע את עצמה בפני אנשים אחרים הפכתי לבחורה שפתאום שומעים אותה ורואים אותה. כל השינוי הזה היה בזכות האימונים עם ליטל. קיבלתי ממנה המון אמפטיה והקשבה. היא שאלה את השאלות הנכונות שגרמו לי לפעול ולעשות צעדים קטנים, אך בשבילי הם היו גדולים.

האימונים הניעו אותי לפעול ולעשות שינוי בחיים שלי.

— יפעת שלמה

אימון אישי

התחלתי תהליך עם ליטל כשהייתי לקראת סוף הקייירה כשחקן כדורגל מקצועי ובדיוק קיבלתי את נאלה הכלבה שלי. התחלתי להבין שאני ממש נהנה ומתמלא מהתקשורת והעבודה עם נאלה וליטל עזרה לי לקבל את ההחלטה ללמוד את התחום לעומק.

ליטל נתנה לי כלים לחשוב ולקבל החלטות טובות עבורי, והיום אני גם יודע להיות שלם עם ההחלטות שאני מקבל.

את התהליך עם ליטל סיימתי לפני כ-3 שנים, ואנו נמצאים בקשר גם היום. תמיד שאני זקוק לסיוע וייעוץ היא עוזרת באהבה, ומידי פעם אנו נפגשים לחידודים וזריקות מוטיבציה.

היום אני מרגיש שיש לי את הזכות להתפרנס מלהגיע לבתים של אנשים לכלבים, ולעזור להם להבין יותר טוב אחד את השני. אני ממש עובד בלייצר מערכות יחסים יותר טובות ונוחות בין כלבים לאנשים.

חוץ מזה אני גם חלק מצוות המרצים בבית הספר לאילוף שבו למדתי.

תודה ליטל :)

— עידן ברוך

אימון אישי

אני מתעסק בעולם הנדל״ן, וחוויות האימון עזרה לי להשתפר בתחום העיסקי ובהספקים שלי בעבודה. הופתעתי לטובה מתהליך האימון, ויצאתי עם המון תובנות חדשות על עצמי ובכלל.

ליטל מאוד אכפתית ורגישה, ונותנת לצד השני להרגיש מאוד בנוח לדבר על הכל.

 

אני ממליץ בחום על ליטל, שיש לה המון ניסיון בתחום האימון, ובטוח שהתהליך יכול להועיל לכל אחד.

— רועי שמידט

אימון אישי

ליטל היקרה,

מהמפגש הראשון הרגשתי אכפתיות, מסירות, התחשבות אמיתית, סקרנות, התעניינות, הקשבה אמפטית ופעילה מאוד, לצד חיוך וחום.

מאמנת ומלווה בעלת חוכמה ואינטליגנציה גבוהה מאוד. מתרכזת במפגשים ונותנת מכל הלב.

נדיבה בידע שלה ואינה חוסכת כלים אימוניים כדי לעזור למתאמן ככל האפשר להגיע למשאלות ליבו, וגם בשל הסקרנות שלה לדעת באמת את כל מה שמסתובב בראשו ובליבו למען ליווי מושלם ואמיתי.

אמליץ על ליטל לכל חבר או חברה ואחזור בשמחה לכל מה שיצוץ בדרכי.

 

באהבה ובתודה מכל הלב

— סירין

אימון אישי

קודם כל וואו! היה מטורף!
למדתי בתהליך כל כך הרבה דברים על עצמי ועל החיים בכלל, אז לפני הכל תודה!
הגעתי בהתחלה עם הרבה חששות וחוסר ודאות לגבי מה צפוי להיות.. מהר מאוד הרגשתי בנוח, רוב החששות נעלמו וצללנו פנימה. למדתי פרגון עצמי, מה הערכים שלי, חלומות והתמודדות עם כתיבה (שהתגלתה כפחות נוראית ממה שחשבתי).. למדתי להיות מודעות לקיומם של הרגשות ולתת להם את המקום להתבטא בחיי. התחברתי לעצמי, הכרתי את עצמי טוב יותר ושמתי את הדגש עליי. זה פשוט נהדר! היה שלב שחששתי מסיום התהליך, איך אצא "לחופשי" והאם ללא מסגרת שוב אתרחק מעצמי ומהמטרה שלי? אבל ברגע שהיה נכון לסיים זה הרגיש טבעי והגיוני. אני יודעת מה אני רוצה ועכשיו יש לי את הכלים שמתאימים לי.

אני מודה לך ליטל על תקופה מאוד משמעותית בחיי. התאמת לי בול, האמנת בי מההתחלה ולימדת אותי מלא!

תודה ממני

— ס.

אימון אישי

ליטל,

מודה לך מקרב לב על האימון והתהליך אותו עברנו יחד.
תהליך שבו הגענו להבנות רבות, תובנות, ראיית הדברים בפרספקטיבה נוספת - והכי חשוב, נקיטת פעולות אקטיביות ופרקטיות תוך כדי חתירה לפתרון!
תודה על הערך המוסף, הסבלנות, ההקשבה ועל שהוצאת אותי סוף סוף לתוכנית פעולה!

— רועי

אימון אישי

אז אחרי 10 מפגשים מדהימים, מרגשים, מפתחים ומעשיים סיימנו ואני יכולה להגיד כמה את אישה מדהימה, נעימת הליכות, חכמה ואינטליגנטית! את משרה תחושה של נועם ורוגע, השרת עלי בטחון להתמודד עם מצבים שחששתי מהם וגרמת לי לראות כמה אני מאושרת כשאני במרכז.

תודה לך על הלמידה וההתפתחות, על הדרבון והפרגון ועל הפגישות הנעימות איתך.

מאחלת לכולם שתהיי המאמנת שלהם!

— י.

אימון אישי

בזמן יחסית קצר הצלחתי לראות דברים אחרת, ללמוד את הדרך שטובה לי.

על זה אני רוצה להגיד לך תודה. נשמה יפה וגבוהה שאת, תודה שנתת לי מהחוכמה שלך, ושגרמת לי לאהוב את עצמי אפילו בעוד קצת.

מעריכה אותך על הטוב ועל הכוונות, על התובנות היפות ועל זה שהלכת איתי את המסע הזה.

— דניאל רביבו

הרצאה

הנדון: תודה והערכה על תרומתך לתכנית "צוערים לשירות המדינה"

ברצוננו להביע תודה והערכה רבה מקרב לב על הרצאתך בנושא "המסע לאהבה בעידן הדיגיטלי", שהתקיימה במסגרת ימי למידה על אוכלוסיית הצעירים בישראל, אתגריהם, מאפייניהם וההשפעות של העידן הדיגיטלי על הניסיונות למציאת זוגיות בתקופה כה מורכבת.

במהלך ההרצאה העברת אותנו מסע מאיר עיניים שלימד אותנו בראש ובראשונה שעלינו להיות בידיעה כדי לטפל באתגרים. תובנה לכאורה פשוטה, אך כשנמצאים בתהליך זה הרבה יותר מורכב ויש צורך לא פעם בסיוע של אנשי מקצוע כדי לדייק את הדברים. השיחה אתך אפשרה לנו לקיים שיח מעמיק יותר בנושא בצורה פרטנית וקבוצתית ועל כך אנו מודים לך.

בהערכה רבה,

צוערות וצוערי מחזור ט'

"צוערים לשירות המדינה"

הרצאה

זו הפעם השניה שאני שומעת את ההרצאה והיא מטלטלת בעיני. שולחת אותי לשאול את עצמי שאלות מאד מהותיות לגבי מהות הבחירות שלי ואיך אני עושה אותן.
כמה מתוכן הן שיקוף של האמת וכמה מתוכן הוא אגו.

לא רק בזוגיות, אלא בכלל, בקשרים עם אנשים.
עד כמה אני באמת מאפשרת לתקשורת להתקיים

— ב. לוין

אימון אישי

הגעתי לאימון האישי עם ליטל ביולי 2021, אחרי שהקשבתי לפודקאסט הנפלא שלה "Match-Point – מרווקות לזוגיות". כבר בפודקאסט התחברתי לגישה שלה ולראיה שלה כלפי יצירת זוגיות, תוך כדי שהיא שואלת את המרואיינים בפרקים שאלות חכמות שעוזרות לדייק את הסיפור של כל אחד מהם. ידעתי שאני רוצה שתהיה לי זוגיות טובה אבל לא מצליחה להגיע לשם, הייתי במקום בחיים שבו קשה לי עם הלבד שלי, הסתכלתי על מערכות יחסים של אחרים בקנאה וניגשתי לרצון לזוגיות ממקום של חוסר.

תוך כדי התהליך רכשתי כלים שעזרו לי להתמודד, התחלתי עבודה חדשה שאיתגרה אותי ומאתגרת עד היום, למדתי להכיר את עצמי ואת הצד המופנם שלי - ועל אף הצד הזה הבאתי את עצמי למפגשים חברתיים שהעצימו אותי ונתנו לי ביטחון. הכרתי את עצמי, הרגשתי יותר טוב עם הלבד שלי ומעבר לזה - פשוט נהניתי. אפילו נכנסתי לקשר זוגי שהיה מבחינתי מרחב לתרגל תקשורת ולדבר על הקשיים והפחדים שהיו לי תוך כדי, יחד עם ליטל הצלחתי להבהיר לעצמי את התחושות שאני מרגישה ולשתף את בן הזוג שלי ברצונות שלי ובדברים שהייתי רוצה שנעבוד עליהם.

לאורך שנה של מפגשים עם ליטל פגשתי מאמנת מקצועית, חמה, שתמיד מקבלת את פני בחיוך ובחמלה. הרגשתי שיש לי אוזן קשבת ולא שיפוטית, שעוזרת לי להבין ולהכיר את עצמי יותר. אני מסיימת את התהליך כשיש לי יותר אהבה עצמית, הערכה לדברים הטובים שיש בחיי, ועם אמונה שיש טוב שעוד הולך להגיע. ממליצה בחום לכל רווק/ה להגיע ולעבור עם ליטל את הדרך הנפלאה והמרתקת הזו בדרך לזוגיות.

— מ.

סדנת ריסטרט למציאת זוגיות

בצורה מפתיעה למדתי על עצמי הרבה - בסך הכל שני מפגשים של שעתיים-שלוש, ולא מעט תובנות לגבי עצמי, ההתנהלות שלי...

נפלו לי אסימונים בזכותך ובזכות הקבוצה – אז תודה.

עכשיו צריכה לדאוג לא לשכוח, ליישם ולהמשיך לעבוד!

— טלי

bottom of page